Užitočné funkcie, ktoré urobia veľa práce za vás

UŽITOČNÉ FUNKCIE PRE KAŽDÝ ŠPORT

Vďaka moderným funkciám web4sport bude manažment vášho tímu oveľa jednoduchší.

Kalendár zápasov

Nechcete zmeškať tréning alebo prísť o zápas? S prehľadným kalendárom s možnosťou exportu do Google kalendára, sa vám to už nemôže stať!

Súpiska tímov a hráčov

Export .xls zabezpečí, že máte vždy aktuálne súpisky tímu. Hráča môžete jednoducho presúvať medzi tímami a meniť ich fotografie alebo popisy.

Prepojenie so sociálnymi sieťami

Máte účet na Facebooku alebo Instagrame? Na webe budete mať automaticky novinky z Facebooku a Instagramu, ktoré uvidia aj fanúšikovia bez sociálnych sieti.

Nástenka

Už vás nebaví zasielať dôležité informácie rôznymi komunikačnými kanálmi? Oznámte ich hromadne na tímovej nástenke a už sa nemusíte o nič starať.

Aktuality

Každého fanúšika ihneď zaujímajú informácie zo zápasov. Preto naše reportáže už nemôžu byť jednoduchšie. Vložíte text, fotku, výsledok a všetko hneď zverejníte.

Analýzy návštevnosti

Zaujíma vás, koľko na váš web chodí fanúšikov? Prehľadne v administrácii uvidíte štatistiky návštevnosti a analýzy rozličných typov používateľov zo sociálnych sietí.

Funshop

Máte reklamné produkty, ktoré chcete ponúkať? Náš funshop vám to umožní! Reklamné predmety budete môcť promovať aj na homepage webu.

O klube

Základné informácie o klube, histórii, prenájmoch a možnostiach spolupráce nájdete prehľadne na jednom mieste.

Dokumentácia

Všetky dokumenty budete mať prehľadne na jednom mieste. Užitočnou funkciou je možnosť zviditeľnenia dokumentov len pre členov alebo funkcionára tímu.

Pre členov

Dokumenty a informácie len pre členov klubu? Môžete využívať členskú sekciu, kedy si sám administrátor určí, kto bude mať do tejto sekcie prístup.

Máte priestory na prenájom?

rezervačný systém

Vytvárajte a spravujte rezervácie vášho športoviská
jednoducho a efektívne.